+32 (0)11 769 115

Over Finfisco, Uw zaak in balans!

Financiële & Fiscale Onderneming

Ons boekhoudkantoor is gelegen in het centrum van Zonhoven.

Graag stellen wij u onze diensten en filosofie voor in enkele krachtige zinnen:

Een verzorgde boekhouding en fiscale optimalisatie is in w belang voor ons prioritair.
Advies & begeleiding, dat is hetgeen u van uw boekhouder vraagt, dit is hetgeen u van ons mag verwachten.
Uw boekhouding omvormen tot een volwaardig beleidsinstrument om een ondersteunende rol te spelen in uw bedrijfsstrategie.

U wenst een nieuwe zaak op te starten?

Als starter mag u rekenen op een volledige dienstverlening bij de aanvang van uw activiteiten. Tijdens het eerste gesprek trachten wij een beeld te vormen van uw ideeën en bedoelingen zodat wij samen met u een gepaste fiscale en juridische structuur kunnen opzetten. Dit verder uitwerken en gieten in een financieel plan is zeker geen overbodige luxe bij een goede start!

 

Een ervaren team staat voor u klaar

Geert Degens
Partner - Dossierbeheerder
Erkend Boekhouder - Fiscalist

geert@finfisco.be
Mario Nardiello
Partner - Dossierbeheerder
Stagiair Erkend Boekhouder - Fiscalist

mario@finfisco.be
Tamara Raymakers
Partner - Dossierbeheerder
Erkend Accountant - Belastingconsulente

tamara@finfisco.be
Kristof Vandenrijt
Partner - Dossierbeheerder
Erkend Boekhouder - Fiscalist

kristof@finfisco.be
 
Paressa Amanatidis
Assistent Dossierbeheerder
paressa@finfisco.be
Kristel Baeten
Assistent Dossierbeheerder
kristel@finfisco.be
Yves Peuskens
Assistent Dossierbeheerder
yves@finfisco.be
Christel Vandebosch
Assistent Dossierbeheerder
christel@finfisco.be
 
Mirella Vandeput
Assistent Dossierbeheerder
mirella@finfisco.be
Jill Van der Auwermeulen
Assistent Dossierbeheerder
Stagiair Erkend Boekhouder-Fiscalist

jill@finfisco.be
Dagmar Doulgeris
Assistent Dossierbeheerder
dagmar@finfisco.be
 
Ria Loredana
Secretariaat
loredana@finfisco.be

Vragen?

Heeft u vragen over uw boekhouding, fiscaliteit, een juridische kwestie of heeft u eerder hulp nodig bij het opstarten van uw onderneming? Onze gespecialiseerde mensen helpen u graag verder.

+32 (0)11 769 115
info@finfisco.be

Contacteer ons